• bilgi@kirsehirtso.org.tr
  • 0 386 213 11 86
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
807 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: RÜŞTÜ ÇAĞLAYAN- HADİ ÇAĞLAYAN
  • ADRES: KINDAM MAH. ANKARA KAYSERİ CAD.NO:8 MERKEZ / KIRŞEHİR
  • TELEFON: (0386) 252 6666
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08.00-18.00
SERVİS YERLERİ KIRŞEHİR

FİRMA HAKKINDA

1963 yılında babalarının başlatmış olduğu ticaret faaliyetlerine 1976 yılında 2.nesil olarak devam eden Rüştü Çağlayan, Esat Çağlayan ve Hadi Çağlayan olarak 3 kardeş ortaklığında şu anda toplamda 230 personel istihdam eden, Otomotiv Satış ve Servis hizmetleri, Akaryakıt İstasyonu İşletmeciliği ve Sigorta Aracılık Hizmetleri sektörlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Her geçen gün yatırımlarını ve istihdam sayısını artırarak, bölgemize katma değer sağlamayı amaç edinen Çağlayanlar Şirketleri 1991 yılında Renault ailesine katılmış, halen 1.800 metrekare kapalı, 20.000 metrekare açık alanda Renault ve Dacia markalarının Satış ve Servis hizmetlerini yerine getirmektedir. Ayrıca Mucur, Kaman, Yerköy Satış Şubeleri ile ilimiz ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Müşteri Memnuniyetinin maksimum seviyede tutulması varoluş amacı olan şirketimiz, eğitimli personelleri, teknolojik yeniliklere uygun makine ve teçhizatları ile hizmetlerine devam etmektedir. Bölgemizin lider otomotiv firmaları arasında yer almayı vizyon edinen firmamız, her geçen gün yenilenen ve büyüyen Renault markasının vermiş olduğu dinamizm ile müşterilerine güvenilir, kaliteli, Türkiye standartlarına uygun araç temin etmek ve satış sonrası gerekli hizmeti sunmayı da misyon edinerek yoluna devam etmektedir.

Otomotiv sektöründe bir ekol haline gelen, eğitim, yenilik ve müşteri odaklı çalışma konularında bir okul olan Renault markasından edinmiş olduğumuz deneyim, tecrübe ve becerileri faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda uygulamaya çalışan şirketimiz, aşırı rekabetin yaşandığı bu ortamda müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini sağlayarak başarılı ve daimi olacağının farkında olarak hizmetlerine devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.